Raport PRISM

to wszechstronne narzędzie ułatwiające zrozumienie ludzkich zachowań.

Samoświadomość jest kluczem do sukcesu i właśnie to zapewnia PRISM.
Raport, który rekomendujemy daje Ci wiele informacji na temat Ciebie i Twojego sposobu interakcji z osobami wokół Ciebie.

RAPORT INDYWIDUALNY

Wsparcie znajdziesz w swoim raporcie PRISM oraz profesjonalnej sesji informacji zwrotnej, prowadzonej przez Certyfikowanych Konsultantów PRISM! W raporcie PRISM znajdziesz kilkadziesiąt stron informacji o swoich preferencjach i zdolnościach, co stanowi solidną podstawę do głębszego zrozumienia siebie oraz formułowania kierunków i celów rozwojowych. Wszechstronna wiedza o swoim zachowaniu i o sobie, jaką daje Ci Raport PRISM wraz z informacją zwrotną, pomoże Ci funkcjonować w życiu z większą efektywnością i spełnieniem.

Dobra wiadomość jest taka, że PRISM daje Ci możliwość zrozumienia, kim naprawdę jesteś. Wszystkie narzędzia PRISM Brain Mapping są oparte na dziesięcioleciach badań naukowych.

JAK ZACZĄĆ?

1. Wybierz

Wybierz poziom raportu / informacji zwrotnej, który chcesz otrzymać.

2. Zapłać

Zapłać za wybrany produkt PRISM. Akceptowane karty kredytowe i PayPal.

3. Zbadaj

Wypełnij kwestionariusz PRISM on-line (około 40 minut).

4. Skonsultuj

Odbierz raport lub zarezerwuj pełną sesję informacji zwrotnej u wybranego konsultanta.

Wybierz swój raport

RAPORT Podstawowy

RAPORT personalny

RAPORT profesjonalny

RAPORT ZESPOŁOWY

RAPORT zespołowy

PRISM Brain Mapping

Konsultanci PRISM Brain Mapping
Marta Czerwiec

Marta Czerwiec

Pierwszy certyfikowany praktyk i trener PRISM Brain Mapping w Polsce, doktor nauk o zarządzaniu, doświadczony konsultant biznesowy i coach, wykładowca akademicki. Zajmuje się prowadzeniem ludzi i firm przez procesy zmian. Łączy doświadczenia nauki i biznesu - od 16 lat współpracuje z ośrodkami badawczymi i przedsiębiorstwami.

Małgorzata Bora

Małgorzata Bora

Certyfikowany praktyk i trener PRISM Brain Mapping, lekarz, coach, doświadczony manager. Korzysta z 17 lat doświadczeń menedżerskich związanych z zarządzaniem zespołami sprzedażowymi i zespołami w służbie zdrowia. Szkolenia i procesy coachingowe opiera o najnowsze odkrycia neuronauki. Współpracuje z wiodącymi uczelniami w Polsce.

Grzegorz Bora

Grzegorz Bora

Certyfikowany praktyk i trener PRISM Brain Mapping, lekarz, coach, doświadczony manager. Ma za sobą 22 lata pracy w biznesie w tym zarządzania zespołami sprzedaży i marketingu. Wspiera liderów gotowych na wykreowanie zmiany w życiu zawodowym. Popularyzuje wiedzę o działaniu mózgu w różnych aspektach życia człowieka.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping