Nasz zespół

Nasz zespół

Przyciągnęła nas do siebie pasja wspierania ludzi w biznesie, korporacyjnym i tym jednoosobowym. Jesteśmy pasjonatami praktycznego wykorzystania nauki w pracy z ludźmi i organizacjami. Lubimy to co robimy.

Marta Czerwiec

Doktor nauk o zarządzaniu Akademii Leona Koźmińskiego, doświadczony konsultant biznesowy i coach. Wykładowca Executive MBA. Absolwentka Akademii Coachingu w Londynie. Trener i pierwszy certyfikowany praktyk PRISM Brain Mapping w Polsce. Zajmuje się prowadzeniem ludzi i firm przez procesy zmian. Prowadzi warsztaty, facylitacje oraz sesje coachingu w języku polskim i angielskim. Łączy doświadczenia nauki i biznesu – od 15 lat współpracuje z ośrodkami badawczymi i przedsiębiorstwami. Publikuje w języku polskim i angielskim. Ma na koncie ponad 8000 godzin spędzonych na sali jako trener.

Grzegorz Bora

Doświadczony menedżer, coach, lekarz. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi oraz Coachingu Profesjonalnego na Akademii Leona Koźmińskiego. Ma za sobą 21 lat pracy w biznesie w tym zarządzania zespołami sprzedaży i marketingu. Wspiera liderów gotowych na wykreowanie zmiany w życiu zawodowym. Wykorzystuje wiedzę o mózgu, używa narzędzi opartych o neuroscience. Prowadzi szkolenia i wykłady dotyczące działania mózgu w różnych aspektach życia człowieka. Popularyzator wykorzystania wiedzy o mózgu w biznesie i rozwoju osobistym. Współpracuje z Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Izby Coachingu, od kadencji 2021-2023 w składzie jej Sądu Koleżeńskiego. Certyfikowany praktyk PRISM Brain Mapping.

Małgorzata Bora

Doświadczony menedżer, coach, lekarz. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi oraz Coachingu Profesjonalnego na Akademii Leona Koźmińskiego. Korzysta z 16 lat doświadczeń menedżerskich związanych z zarządzaniem zespołami sprzedażowymi i zespołami w służbie zdrowia. Szkolenia i procesy coachingowe opiera o neurobiologię. Popularyzuje wykorzystanie wiedzy o mózgu w biznesie i rozwoju osobistym. Wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku „Pozytywna organizacja – well-being (dobrostan) i zdrowie w miejscu pracy” oraz w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu na kierunku MBA. Współpracuje z Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Izby Coachingu. Certyfikowany praktyk PRISM Brain Mapping.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping